Kosiarka i podkaszarka - jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się do ogrodu?

Właściwa pielęgnacja ogrodu wymaga zastosowania odpowiednich sprzętów oraz narzędzi. Jednymi z nich są kosiarki i podkaszarki, które zapewniają właściwą pielęgnację nawet najmniejszego kawałka trawnika. Wyróżniamy wiele rodzajów sprzętów, które mogą się od siebie różnić ceną, budową, funkcjonalnością, wydajnością, a także sposobem zasilania. Zdecydowanie najpopularniejsze są urządzenia spalinowe, jednak sporym zainteresowaniem cieszą się również kosiarki elektryczne, idealne do wykorzystania na niewielkich działkach, gdzie nie ma problemu z wygodnym dostępem do sieci.

czytaj całość »
Motopompa - jak wybrać, do czego stosować?

Motopompy to bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenia, które swoje zastosowanie znajdują w wielu branżach, takich jak budownictwo, rolnictwo czy też ogrodnictwo. Zdarza się nawet, że tego typu maszyny są używane także przez służby ratownicze w celu szybkiego wypompowania wody z zalanych pomieszczeń. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli istnieje możliwość zakupu dokładnie takiego urządzenia, jakie spełni oczekiwania każdej z osób - zarówno właściciela gospodarstwa rolnego, jak i klienta indywidualnego.

czytaj całość »
Glebogryzarki - jaki model wybrać?

Faktem jest, że glebogryzarki to nieodłączny element wielu prac prowadzonych w ogrodzie. Modele wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów mogą być użytkowane nawet przez wiele sezonów bez jakichkolwiek oznak zużycia czy też zniszczenia. Poszczególne produkty mogą się od siebie różnić między innymi zastosowanymi materiałami, sposobem zasilania, wykorzystanym oprzyrządowaniem czy też techniką użytkowania. Wszystko to sprawia, że należy dokładnie prześledzić całą ofertę, aby wybrać urządzenie najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb.

czytaj całość »

Możliwość zakupów na raty
Minimum formalności

Raty w Gotex

Zadzwoń: 531 555 191

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl