Opcje przeglądania

Proponowany przez nas sprzęt sprawdzi się idealnie przy wykonywaniu prac porządkowych w przestrzeni miejskiej. Dostępne w sklepie internetowym rozdrabniacze do gałęzi (marki DAEWOO) służą sprzątaniu pozostałości powstałych po przycięciu drzew oraz krzewów. Zamienia je w drobne zrębki, które można wykorzystać jako ściółkę. Cicha praca, odpowiedni mechanizm tnący, wygodny otwór wrzutowy – czego więcej można chcieć od sprzętu znanego producenta?

Elektryczne rozdrabniacze marki DAEWOO

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo urządzenia dostępne w kilku modelach zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych, takich jak:

  • pojemność zbiornika na zrębki,
  • prędkość obrotowa,
  • moc.

Różnice widoczne będą również w narzędziu tnącym, a przez to także w maksymalnej średnicy gałęzi, przy której można zastosować dany model. Taki asortyment stanowi szansę, by każdy klient - zarówno firmowy, jak i indywidualny - dokonał wyboru w pełni zgodnego z potrzebami. Jeśli nie wiecie Państwo, który model będzie dla nich najlepszy, skontaktujcie się z nami. Z chęcią pomożemy podjąć właściwą decyzję.

Możliwość zakupów na raty
Minimum formalności

Raty w Gotex

Zadzwoń: 531 555 191

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl