Agregaty prądotwórcze Trójfazowe

Gdzie sprawdzą się oferowane przez nas agregaty prądotwórcze trójfazowe marki DAEWOO, FOGO lub Kohler? Mogą być przydatne przy pracach budowlanych, przemysłowych, ogrodowych czy rolniczych, a także wykonywanych w warunkach domowych, gdy zabraknie energii elektrycznej. Z tego powodu oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Niski poziom hałasu i wibracji, niezawodny silnik, duży zbiornik paliwa, zróżnicowanie w mocy znamionowej oraz maksymalnej – takie właśnie cechy sprawiają, że klienci chętnie wybierają sprzęt dostępny w naszym sklepie internetowym. Proponujemy liczne urządzenia zróżnicowane pod względem dokładnych parametrów technicznych, co pozwala dokonać wyboru zgodnie ze swoimi potrzebami oraz wymaganiami środowiska pracy.

Zapomnijcie Państwo o problemach z brakiem prądu i konieczności wstrzymania wykonywanych czynności - zdecydujcie się na oferowane przez nas agregaty działające w trzech fazach, a będziecie odpowiednio przygotowani na każdą sytuację!

Możliwość zakupów na raty
Minimum formalności

Raty w Gotex

Zadzwoń: 531 555 191

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl